Jak wygląda pomoc w założeniu działalności gospodarczej w Capitis?

Pomoc jest gratis w przypadku podpisania umowy na usługi księgowe, czy innego rodzaju usługi – czyli dla Ciebie – Naszego Klienta. Możne z niej skorzystać na dwa sposoby.

  1.  Pobierasz cennik usług, które Cię interesują z naszej strony. Jeśli jesteś zainteresowany – przesyłamy Tobie draft umowy, aby wszystkie szczegóły współpracy były klarowne. Podejmujesz decyzję, podpisujemy umowę na usługi i pomoc jest gratis.
  2. Płacisz nam za pomoc – konsultację w kwestii założenia działalności. Następnie decydujesz się na podpisanie umowy na inne usługi świadczone w trybie ciągłym, nie jednorazowo. Otrzymujesz na start naszej współpracy rabat w wysokości kwoty, którą już zapłaciłeś za konsultację.  Jeśli kwota jest wyższa, niż koszt usługi – rozkładamy ją na kolejne płatności.
  3.  Kwota usługi gratis obejmuje pomoc zdalną.
W przypadku założenia działalności za Ciebie:  koszt przygotowania dokumentów oraz ich zawiezienie lub wysyłka do właściwego urzędu to również nasz koszt dodatkowy. Dlatego za to pozwalamy sobie pobrać opłatę, która nie jest zwrotna w przypadku podpisania umowy na inne usługi po udzieleniu pomocy.

Dokładny cennik i szczegóły znajdziesz poniżej.

 

CAPITIS Krystyna Turkot
ul. Żurawinowa 10/B-4
62-070 Palędzie gm. Dopiewo

NIP: 7822162560

tel.: +48 790 775 881
@ biuro@capitis-br.pl
@ capitis.br@gmail.com

godziny otwarcia:
pon. – czw. 08:00 – 14:00 lub w innym terminie po umówieniu się
godziny pracy zdalnej:
pon. – pt. 08:00-17:00

Copyright Capitis Biuro Rachunkowe 2019 | Strona wykonana przez Deleguj Zadania